Jak rezerwować

1. Wybór oferty:

W celu wyszukania oferty wczasów lub wycieczki prosimy wybrać takie parametry jak:

                 Kraj

                 Data wyjazdu

                 Długość pobytu

                 Ilość osób

 

Można również wybrać opcje dodatkowe tj.:

                 Rodzaj wyżywienia

                 Rodzaj transportu

 

2. Rezerwacja wycieczki:

Po dokonaniu wyboru wycieczki prosimy o wypełnienie formularza („zgłoszenie rezerwacji na wybraną podróż”) i przesłanie do nas (przycisk „rezerwuj”). Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów rezerwacji.

 

3. Podpisanie umowy:

Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu kosztów wyjazdu nasz konsultant kontaktuje się bezpośrednio z Państwem (e-mail’em lub telefonicznie). Następnie przesyłamy do Państwa Umowę-Zgłoszenie oraz Warunki Uczestnictwa. Umowę należy podpisać czytelnie imieniem i nazwiskiem, a następnie odesłać faksem na nr (71) 344 33 92 lub zeskanowaną na adres e-mail biuro@eltur.wroc.pl. Złożenie podpisów na formularzu jest równoznaczne z zapoznaniem się ze wszystkimi punktami Warunków Uczestnictwa Głównego Organizatora i ich akceptacją.

 

4. Warunki płatności:

Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonują Państwo wpłaty podanej kwoty na nr konta:

 

Biuro Podróży ELTUR s.c.

Ul. Św. Mikołaja 51-52, 50-127 Wrocław

PEKAO SA 84 1240 6670 1111 0000 5646 7093

 

Potwierdzenie dokonania przelewu odsyłają Państwo faksem na nr (71) 344 33 92 lub zeskanowane na adres e-mail biuro@eltur.wroc.pl.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z nami poprzez e-mailbiuro@eltur.wroc.pl lub telefonicznie (71) 344 33 92.