Oferta dla grup

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH, ZAKŁADÓW PRACY, SZKÓŁ,
IMPREZY INTEGRACYJNE, WYNAJEM AUTOKARÓW

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność zaproponować Państwu naszą ofertę dla grup. Jesteśmy wrocławskim Biurem Podróży od 1989 r. Przynależymy do Dolnośląskiej Izby Turystyki. Organizujemy dla grup zorganizowanych wycieczki zagraniczne oraz wycieczki krajowe. Jako organizator zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem oferty: posiadamy sprawdzona bazę noclegową, restauracyjną, współpracujemy z pilotami z dużym doświadczeniem, mamy pakiet ubezpieczeniowy w różnych możliwych wariantach.

 

Co ważne posiadamy również własne komfortowe autokary o ilości miejsc: 48+1, 49 +1, 57 + 1 z pełnym wyposażeniem: klimatyzacja, toaleta, video, barek, regulowane fotele, nagłośnienie. Bezwzględnie przestrzegamy przepisów związanych z przewozem osób oraz czasem pracy kierowców. Posiadamy niezbędne certyfikaty i rekomendacje.

 

Specjalizujemy się od lat w wycieczkach m.in. do Pragi, Wiednia, Drezna, Paryża, Berlina, Rzymu, Budapesztu oraz do Grecji i Chorwacji. Dla grup szkolnych proponujemy szeroką gamę imprez  obejmującą wycieczki o tematyce ogólnej i specjalistycznej, zimowiska, kolonie, oraz zielone szkoły zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie przedstawiamy  propozycję wyjazdu dopasowaną do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych. Zapytania o organizację wyjazdu można składać e-mailowo , telefonicznie lub przez formularz na dole strony.

dla-grup

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500